Mini kamera xhepi aksion C100, kamera e vogël me video

C100+

Kamera veprimi kompakte dhe portative

Trupi vjen me një magnet

Trupi vjen me një magnet për instalim kudo

I vogël dhe i lëvizshëm

I vogël dhe i lëvizshëm

30M i papërshkueshëm nga uji me kasë

30M i papërshkueshëm nga uji me kasë

transmetim i drejtëpërdrejtë

Ueb mësimdhënie/transmetim i drejtpërdrejtë

4K / 30 FPS

4K / 30 FPS

WiFi 2.4 GHz

WiFi 2.4 GHz

H.265

H.265

Duart e lira

Duart e lira

perspektiva në vetën e parë

Perspektiva në vetën e parë

Perspektiva të shumta, përvoja të shumta

Me pamjen e personit të parë, mund të keni përvoja befasuese, si të qenit në qafën e kafshës suaj dhe të gjeni gjëra të lezetshme.

perspektiva në vetën e parë

Aksesorë të ndryshëm

Instaloni kudo, luani në mënyrë krijuese

Aksesorët specialë SJCAM ju lejojnë ta instaloni në vende të ndryshme të papritura, duke hapur vizionin tuaj të xhirimit.

kamera për biçikletë
përkrenare kamera biçikletë
regjistrim i qetë i videos

4K/30 FPS

Foto ultra e qartë, përvoja e fundit

Kamera e vogël por e fuqishme mbështet regjistrimin e qetë të videos deri në 4K / 30 FPS.

Rezolucioni 4K / 30 FPS

8 ngjyra te disponueshme

Cila është ngjyra juaj me fat?

Gjithmonë i përshtatshëm për ju në të zezë, të bardhë, të verdhë, jeshile, vjollcë, blu, rozë ose portokalli.

një shumëllojshmëri ngjyrash
8 ngjyra te disponueshme

Eksploroni botën nënujore

Duke veshur një këllëf të veçantë të papërshkueshëm nga uji SJCAM, ju mund të zhyteni në 30 metra thellësi dhe të shijoni argëtimin e sporteve nënujore.

Fotografi e mprehtë dhe e qëndrueshme

Sistemi anti-dridhje i mban imazhet të qarta dhe të qëndrueshme. Ai i korrigjon ato në kohë reale kur kamera lëviz shpejt ose dridhet. Ai kundërshton dridhjet e kamerës të shkaktuar nga lëkundjet e trupit, vrapimi, hipja dhe lëvizjet e tjera për të siguruar stabilizimin e figurës.

Webkamera

Webkamera

Duke u lidhur me kompjuterin tuaj nëpërmjet një kablloje USB, mund ta ktheni kompjuterin tuaj në një kamerë 4K në sekonda. Mund ta instaloni kamerën në çdo pozicion me kapësen e pasme ose dokun special të SJCAM.

Shtyrje kohe

Përdorni funksionin e fotografimit me kohë për të shfaqur një regjistrim të gjatë në një kohë tepër të shkurtër dhe për të ndjerë kalimin e kohës së bashku.

fotografi me kohë
Modaliteti i makinës

Modaliteti i makinës

Në modalitetin e makinës, regjistruesi fillon regjistrimin kur e ndizni. Funksioni i regjistrimit në qark ruan automatikisht skedarë të rinj dhe fshin skedarët e vjetër, duke kursyer kështu hapësirën e ruajtjes.

Ejani dhe merrni aksesorët tuaj të preferuar!

C100+ është i gjithanshëm për aktivitete si vrapimi, udhëtimi, çiklizmi, zhytja, skijimi, surfimi, dekorimi i shtëpisë etj., me aksesorë të ndryshëm. Lëreni C100+ të regjistrojë çdo eksitim tuajin!

Stenda udhëtimi
Mbrojtja e shtëpisë
kamera për helmetë
Shkop Selfie me Kamera

Specifikimet

Regjistrimi standard

4K 30 FPS
2K 30 FPS
1080P 60/30 FPS
720P 120/60 FPS

Rezolucioni i fotografisë

15MP, 12MP, 10MP, 8MP, 5MP, 3MP

Modaliteti i videos

Mënyra normale
Shtyrje kohe
Modaliteti i makinës
Ekran vertikal (9:16)
Loop video

Modaliteti i fotografisë

Qitje e vetme
Të shtënat e vazhdueshme
Foto me kohë

Stabilizimi

EIS

Zmadhimi dixhital

/

FOV

115º me korrigjim të shtrembërimit

Kompensimi i ekspozimit

'+-2,0 ~ +-0,3

Balanci i bardhe

Modaliteti automatik/drita e ditës/Realiteti/Tungsten/Fluoreshenti/Nën ujë

Formati i videos

MP4

Kodimi i videos

H.265

Formati i fotos

JPG

Mikrofoni i integruar

x 1

Mikrofoni i jashtëm

/

Altoparlant i integruar

x 1

Ekrani i pasmë

/

Ekrani i përparmë

/

Aplikacioni

ZONA SJCAM

WiFi

2.4 GHz

Telekomanda

/

Porta USB

Micro USB

Bateria Kapaciteti

730 mAh

Energjisë

2.7 wh

Tensioni

3.7 V

Jetëgjatësia e baterisë

/

Dimensionet

60 x 20 x 26 mm

Pesha

42 g

I papërshkueshëm nga uji

30 m i papërshkueshëm nga uji me kasë