S1

Kamera e sigurisë do t'ju çojë në shtëpi.

Telekomanda e aplikacionit

Telekomanda e aplikacionit

Ndriçimi LED

Ndriçimi LED

Video 2K

Video 2K

Sensori i lëvizjes PIR

Sensori i lëvizjes PIR

Audio me dy drejtime

Audio me dy drejtime

Fotografitë 4 MP

Fotografitë 4 MP

Kabllo të energjisë

Kabllo të energjisë

IP65 i papërshkueshëm nga uji

IP65

Kapacitet i madh 9200 mAh

Kapacitet i madh 9200 mAh

Lidhja WiFi

Lidhja WiFi

2K/4MP

Detajet janë të qarta për t'u parë

Regjistroni video me cilësi të lartë dhe kapni imazhe të qarta me rezolucion 2K dhe aftësi 4 megapikselë. Identifikoni me lehtësi fytyrat dhe numrat e targave, edhe nga larg.

Këndi i gjerë 140°

Rreth çdo cepi

Kënd super i gjerë 140°, duke mbuluar çdo kënd të dhomës në mënyrë që të mos ketë vend për t'u fshehur rreziqet e sigurisë.

140° me kënd super të gjerë, sisteme kamerash sigurie

Ndjeshmëria PIR

Kapja milisekonda

Sensori PIR zbulon lëvizjen deri në 10 metra larg, mund të regjistrojë shpejt foto ose video kur zbulohen njerëz të dyshimtë.

PIR Sensing, kamera më e mirë e sigurisë për shtëpinë

Drita mbushëse LED/dritë infra të kuqe

Vizion nate me ngjyra të plota 24 orë

Mund të kaloni midis vizionit të natës me ngjyra dhe bardh e zi. Kjo ju lejon të kapni me saktësi detajet e natës. Kamera ka 3 drita LED dhe 8 drita IR.

Drita mbushëse LED/dritë infra të kuqe, kamera sigurie e jashtme

Mundësuar nga bateria

Pa instalime elektrike, instalim pa probleme

Kamera nuk ka nevojë për furnizim me energji elektrike, nuk kërkon mure të thyera dhe mund të montohet në mur ose të vendoset kudo.

Kamera sigurie me bateri, me valë

Bateri 9200 mAh

Zgjat deri në 6 muaj

Me një bateri 9200 mAh, mund të regjistroni video dhjetë herë në ditë për rreth gjashtë muaj pa u rimbushur.

IP65

I papërshkueshëm nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga uji, për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm

I papërshkueshëm nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga uji i nivelit IP65, pa frikë nga era dhe shiu.

Lidhja WiFi

Rrjet pa tela, transmetim i qetë

E pajisur me një modul WiFi 2,4 GHz, mund të lidhni celularin tuaj për të parë dhe shkarkuar video nga distanca në kohë reale.

Moduli WiFi 2.4 GHz, kamera e brendshme

Zbulimi i njeriut me AI

Larg qiellit, afër syve tuaj

S1 mund të zbulojë në mënyrë inteligjente figurën e njeriut dhe të kapë dhe shtyjë shpejt foton në kohë reale përmes aplikacionit të telefonit celular. Një dorë e aftë në shtëpi për monitorimin e ambienteve të brendshme, për t'u kujdesur për fëmijët dhe për të ruajtur të rriturit e moshuar.

AI Human Detection, kamera sigurie e brendshme

Alarmet e zërit dhe dritës

Mbrojtje aktive, ndezje me një çelës

Kur aplikacioni shtyn ekranin jonormal, mund të aktivizoni tingullin e alarmit dhe paralajmërimin e dritës së bardhë përmes aplikacionit me një klik.

Alarmet e zërit dhe dritës
Magazinim lokal, kamera e vogël sigurie

Magazinimi lokal

Mbrojtja e sigurisë

Ruajtja e kartës së kujtesës, mbishkrimi automatik ciklik. Nuk ka nevojë për ruajtjen e të dhënave në renë kompjuterike. Privatësia është më e sigurt.

Zëri i dyanshëm

Intercom në kohë reale

Flirtim i ndërsjellë në distancë

Pavarësisht se ku jeni, ju mund të flisni me personazhet në ekran përmes aplikacionit celular. Lehtë për ta vënë fëmijën tuaj në shtrat dhe për të ngacmuar kafshën tuaj.

Voice me dy drejtime, kamera per shtepi

Specifikimet

Model

S1

Formati i fotos

JPG

Modaliteti i videos

Mënyra normale

Rezolucioni i fotografisë

4 milion

Regjistrimi standard

2K 15 FPS
1080P 15 FPS
720P 15 FPS

Wi-Fi

2.4 GHz

Formati i videos

MP4

Vizioni i Natës

LED + infra të kuqe

Kodimi i videos

H.264

Formati i videos

MP4

FOV

125°

GPS

/

Telekomandë

Shitet ndaras

Lloji i Baterisë

Li-jon

Kapaciteti

9200 mAh

Mikrofoni i integruar

x 1

Mikrofoni i jashtëm

Lloji-C (Shitet veçmas)

Altoparlant i integruar

x 1

Aplikacioni

ZONA SJCAM

Porta USB

Micro USB

Dimensionet

90×55×44 mm

I papërshkueshëm nga uji

IP65

Pesha

253 g

Lloji i memories

Maksimumi 128 GB micro SD