Kamera e veprimit C300

Magjia në veprim

4K/30 FPS

4K / 30 FPS

Stabilizimi i xhiroskopit me 6 boshte

Stabilizimi i xhiroskopit me 6 boshte

30 metra i papërshkueshëm nga uji me kuti

30 metra i papërshkueshëm nga uji
me rast

Qitje me dorë

Qitje me dorë

60 sekonda para-regjistrimi

60 sekonda para-regjistrimi

Ekran me prekje të dyfishtë 1,33".

Ekran me prekje të dyfishtë 1,33″

Wi-Fi i dyfishtë 2.4G/5G

Wi-Fi i dyfishtë 2.4G/5G

Telekomandë

Telekomandë

Mikrofon dixhital

Mikrofon dixhital

rreze të gjatë

rreze të gjatë

Ndani dizajnin e pamjes

Ndani dizajnin e pamjes

Super vizion nate

Super vizion nate

Modaliteti i makinës

Modaliteti i makinës

Modaliteti i shumëfishtë i xhirimit

Modaliteti i shumëfishtë i xhirimit

Webkamera

Webkamera

Rezolucioni i lartë 4K

Rezolucioni i lartë 4K

Kamera C300 nxjerr fotografi të shkëlqyera 4K dhe rikthen ngjyrat e vërteta, duke i lejuar njerëzit të bëjnë filma pro kudo.

6-Gyro Stabilizimi i Aksit

Stabilizuesi xhiro ndihmon kamerën në kapjen e imazheve të qarta dhe të qëndrueshme. Ai e arrin këtë duke reduktuar dridhjet dhe duke transmetuar informacionin në procesorin e imazhit. Qoftë regjistrimi në dorë ose çiklizmi në mal, ai është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm.

30m I papërshkueshëm nga uji me këllëf të papërshkueshëm nga uji

I pajisur me një kasë të veçantë të papërshkueshëm nga uji, ai mund të arrijë një nivel IP68 të shkallës së papërshkueshme nga uji për zhytje. Gjithashtu rezistent ndaj rënies, pluhurit dhe goditjes, kështu që ju mund të zhyteni, të ngjiteni, të shfletoni, të skijoni dhe të ngasni pa shqetësime.

30m i papërshkueshëm nga uji me këllëf të papërshkueshëm nga uji

Përvoja zhytëse, pa duar

Përdorni kapësen speciale të pasme për të varur C300 të lehtë në gjoks, duke ju dhënë një pamje gjithëpërfshirëse në vetën e parë.

Me byzylykun e telekomandës, mund të kontrolloni regjistrimin ose nxjerrjen e fotografive më shpejt, duke i bërë operacionet e lodhshme pa mundim.

Përvoja zhytëse, pa duar

Xhirime me dritë të ulët, moment me dritë të lartë

Adopton një hapje shumë të madhe për të rritur marrjen e dritës me 40%. Ndriçon figurën me një njësi imazhi spektrale të llogaritur. I aftë për të bërë foto të mrekullueshme, të shkëlqyera dhe të mëdha në kushte me dritë të ulët.

Xhirim me dritë të ulët, vizion nate

Rritje eksponenciale në jetëgjatësinë e baterisë

Kamera C300 ka një bateri të integruar 1000 mAh të lëvizshme që trajton lehtësisht fotografimin e përditshëm. Zëvendësoni modulin e madh të baterisë 2800 mAh dhe jetëgjatësia e baterisë rritet në mënyrë eksponenciale. Regjistrim i vazhdueshëm deri në 6 orë video HD, duke mos ndërprerë më frymëzimin tuaj krijues.

Bateri 2800 mAh

Ekran i dyfishtë me prekje me ngjyra 1,3 inç

Bateria e konsiderueshme e kamerës dhe ekranet e dyfishtë me prekje me ngjyra ju lejojnë të bëni fotografi nga shumë kënde të ndryshme. Ju mund të gjeni këndin që dëshironi të krijoni, qoftë një shkrepje apo një selfie.

Ekran i dyfishtë me prekje me ngjyra 1,3".

154° Kënd i madh i gjerë

Lentja me kënd të gjerë ka një pamje 154°, redukton shtrembërimin dhe kap pa kufi skena të gjera. Ju mund të merrni të gjithë pamjen, pavarësisht nëse është peizazh natyror apo arkitekturë urbane.

154° Kënd i madh i gjerë

Një aplikacion, gjithçka e përfunduar

Aplikacioni SJCAM Zone ju lejon të kontrolloni cilësimet e kamerës tuaj dhe të transferoni skedarë në telefonin tuaj për modifikim. Madje mund të lidheni me mediat kryesore sociale në botë për transmetim të drejtpërdrejtë dhe të ndani gëzimin tuaj me miliona shikues.

Aplikacioni i zonës SJCAM, kamera për ngasje me biçikletë
SJCAM zone APP

HindSight

Modaliteti i kalimit të kohës i kondenson regjistrimet e gjata në video të shkurtra. Ai zbulon mrekullitë e fshehura si Toka që rrotullohet dhe retë në lëvizje. Këto mrekulli janë shumë të shpejta për t'i parë ne.

Më i përshtatshëm, më i rastësishëm

Mund ta kontrolloni kamerën për të regjistruar dhe bërë fotografi duke përdorur telekomandën, të cilën mund ta mbani në dorë si një orë. Montimi i helmetës ju lejon të montoni kamerën në motoçikletë ose helmetë, duke ju mundësuar që të shkrepni sipas dëshirës.

Blini Aksesore SJCAM për ta bërë kamerën tuaj më të gjithanshme.

telekomandë ore, kamera motoçiklete
Xhironi video

Regjistroni video, me zë për të ftohur

Një aparat fotografik, role të shumta

C300 nuk është thjesht një aparat fotografik sportiv, por një aparat fotografik për të regjistruar momentet kryesore të udhëtimit. Mund të kalojë gjithashtu në një kamerë në internet për t'u lidhur me kompjuterin tuaj, e shndërruar menjëherë në një vegël zyre.

Jo vetëm një aparat fotografik sportiv, modaliteti i makinës

Parametrat e produktit

ModelXHEP C300C300
Model
Rezolucioni i videos4K 30 FPS
2K 60/30 FPS
1080P 120/60/30 FPS
720P 120/60/30 FPS
4K 30 FPS
2K 60/30 FPS
1080P 120/60/30 FPS
720P 120/60/30 FPS
Madhësia e figurës20 milion, 16 milion
14 milion, 12 milion
10 milion, 8 milion
5 milion, 3 milion, 2 milion
20 milion, 16 milion
14 milion, 12 milion
10 milion, 8 milion
5 milion, 3 milion, 2 milion
EkraniEkran 1.3 inç HD me prekjeEkran 1.3 inç HD me prekje
Ekran dytësornrEkran 1.3 inç HD me prekje
Këndi i kamerës154°154°
BateriaBateria e lëvizshme 1000 mAhBateria e lëvizshme 2800 mAh
WiFi2.4 GHz / 5 GHz2.4 GHz / 5 GHz
Anti ShakeStabilizimi i imazhit xhiro me gjashtë boshteStabilizimi i imazhit xhiro me gjashtë boshte
Formati i kodimitH.264/H.265H.264/H.265
Frekuenca e burimit të dritës50HZ/60HZ50HZ/60HZ
Formati i videosMP4MP4
Paraprakishtmbështetjembështetje
Formati i imazhitJPGJPG
Transmetim direktmbështetjembështetje
Telekomandëmbështetjembështetje
Ndërfaqja USBLLOJI-CLLOJI-C
Fuqia hyrëse5V2A5V2A
Medium ruajtjejeKartë MICRO SD, mbështetje maksimale 128 GKartë MICRO SD, mbështetje maksimale 128 G
Temperatura e funksionimit-10 °C~45 °C-10 °C~45 °C
Madhësia e produktit68,0 * 32,0 * 21,7 mm130.0 * 32.0 * 22.2 mm