Kamerat më të mira të veprimit për zhytje dhe surfing

Zhytje & Surf

C200 Pro

C200 Pro

· 4K/30fps, 2K/60fps, 1080P/120fps dhe foto 20MP
· 16ft i papërshkueshëm nga uji
· Stabilizimi i xhiros me 6 boshte
· 135° FOV i gjerë me korrigjim të shtrembërimit
· f/1.6 aperturë super e madhe për shikim më të mirë gjatë natës
· Njohja e fytyrës, ekrani vertikal, videot e ngadalta, modaliteti i makinës, etj.
· Ekran me prekje 1.3 inç

Këllëf i papërshkueshëm nga uji

Zhytuni në botën e aventurave nënujore dhe kapni pamje mahnitëse me siguri duke përdorur kutitë e papërshkueshme nga uji për kamerat e veprimit SJCAM. I krijuar posaçërisht për entuziastët e aksionit që dëshirojnë shkathtësi dhe qëndrueshmëri, kjo këllëf ofron mbrojtje të plotë për kamerën tuaj të vlefshme, duke ju lejuar të eksploroni peizazhet ujore dhe të shtyni kufijtë e krijimtarisë suaj.

Floaty Bobber

Floaty Bobber

Sigurohuni që kamera juaj e veprimit të qëndrojë në det dhe kapni pamje pa shqetësime brenda dhe rreth ujit me Floaty Bobber. I krijuar për të apasionuarit pas ujit, ky aksesor i gjallë shton një shtresë shtesë mbrojtjeje në kamerën tuaj të veprimit, duke parandaluar humbjen aksidentale dhe duke siguruar stabilitet për shkrepje të qetë dhe të qëndrueshme në mjedise ujore.

SJ11 Aktiv

SJ11 Aktiv

· Ekrani kryesor me prekje 2.33" me ekran të përparmë 1.3".
· Video 4K dhe foto 20MP
· 16ft i papërshkueshëm nga uji
· Stabilizimi i xhiroskopit me 6 boshte
· 154° FOV super e gjerë me korrigjim të shtrembërimit
· Transmetim i drejtpërdrejtë

Rrip gjoksi

Rrip gjoksi

Pavarësisht nëse jeni duke bërë ski në shpatet, duke ecur me biçikletë malore nëpër shtigje të thyera ose duke marrë pjesë në ndonjë aktivitet me intensitet të lartë, rripi i gjoksit siguron që kamera juaj të qëndrojë në vend, duke ju dhënë lirinë për t'u fokusuar në aventurën tuaj.

Filtri i lenteve të zhytjes

Filtri i lenteve të zhytjes

Lëshoni ngjyrat e vërteta të pamjeve tuaja nënujore me filtrat e lenteve të zhytjes për kamerat e veprimit SJCAM. I krijuar posaçërisht për entuziastët e ujit dhe krijuesit e filmave nënujorë, ky filtër rrit qartësinë dhe gjallërinë e videove dhe fotove tuaja, duke ju lejuar të kapni bukurinë magjepsëse të botës nënujore me saktësi dhe detaje.

Kabllo karikimi i papërshkueshëm nga uji

Kabllo karikimi i papërshkueshëm nga uji

Zgjeroni aftësitë tuaja të filmimit si sipër ashtu edhe nën sipërfaqe me kabllon karikuese SJCAM të papërshkueshme nga uji. I krijuar posaçërisht për aventurierët që duan ujin, ky kabllo ju fuqizon të mbani kamerën tuaj të veprimit të ngarkuar dhe gati për veprim, edhe në mjedise të lagështa ose sfiduese.