SJ8 Ekran i dyfishtë

Selfie e ditës!

Video 4K

Video 4K

Fotografitë 16 MP

Fotografitë 16 MP

Ekran i dyfishtë

Ekran i dyfishtë

Vizioni i Natës

Vizioni i Natës

Stabilizimi EIS

Stabilizimi EIS

Rezolucioni i lartë 4K

Refuzoni të turbulloni

Rezolucioni 4K i SJ8 Dual Screen ka më shumë piksel se 1080p, duke i bërë imazhet më të qarta dhe më të detajuara. Detajet janë më qartë të dukshme dhe imazhi i kapur ka një ndjesi më tredimensionale.

Starlight Night Vision

Nëpër errësirë,

Ndricon panoramën

Starlight Night Vision përdor një sensor dhe teknologji të veçantë për të mbajtur cilësinë e mirë të figurës në vende të errëta. Ju mund të shihni imazhe të qarta dhe të detajuara të qiellit me yje, skenave të errëta në ambiente të mbyllura dhe muzgut në pyll.

Starlight Night Vision

30 metra i papërshkueshëm nga uji me kasë

Strehimi profesional i papërshkueshëm nga uji e pajis atë, duke e bërë atë të papërshkueshëm nga uji 360°. Mbështetni përdorimin e një mjedisi nënujor 30 metra për të regjistruar mrekullitë e botës nënujore.

30 metra i papërshkueshëm nga uji me kasë

Shtyrje kohe

Ekrani i dyfishtë SJ8 ka një veçori të kalimit të kohës. Kjo veçori ju lejon të kapni ndryshimet e kohës dhe peizazhit në një mënyrë unike. Ju jep mundësi të pafundme krijuese.

Xhirimi i ngadalësuar

Slow Motion ju mundëson të regjistroni me shpejtësi të lartë të kuadrove. Kjo ju lejon të kapni lëvizje emocionuese në lëvizje të ngadaltë. Për më tepër, ju mundëson të shfaqni ndryshime delikate në veprim. Ju mund të përdorni efekte me lëvizje të ngadalta për të krijuar efekte vizuale mahnitëse, të tilla si kërcime me lëvizje të ngadalta, numërim mbrapsht dhe më shumë.

Kontrolli i aplikacionit

Kontrolli i aplikacionit

Aplikacioni SJCAM Zone ju lejon të kontrolloni cilësimet e kamerës duke përdorur WiFi dhe të transferoni skedarë në telefonin tuaj për modifikim.

Webkamera

SJ8 Dual Screen mund të bëhet një kamerë në internet për kompjuterin tuaj, duke e kthyer menjëherë në një mjet zyre.

Webkamera

Mikrofoni i dyfishtë

Funksioni i mikrofonit të dyfishtë u jep përdoruesve një përvojë më të saktë dhe realiste të regjistrimit audio. Me mikrofona të dyfishtë, kamera sportive mund të kapë tingujt e mjedisit përreth në kohë reale.

Mikrofoni i dyfishtë

Kartë memorie 128 GB

Kartë memorie 128 GB

Mbështetje për telekomandën

Mund ta realizoni telekomandën e kamerës me byzylykun e telekomandës SJCAM.

Bateria e lëvizshme për zëvendësim

Dizajni i lëvizshëm gjithashtu e bën më të lehtë ngarkimin e baterisë. Përdoruesit mund ta heqin baterinë dhe ta vendosin në karikuesin përkatës për karikim. Ai gjithashtu shmang problemin e varfërimit të baterisë të shkaktuar nga përdorimi i zgjatur.

Mount It Kudo

Mund ta lidhni kamerën me aksesorë të ndryshëm si përkrenare, timon, makinë ose skateboard. Kjo ju lejon të shijoni plotësisht sportin tuaj.

Mount It Kudo

Specifikimet

Model

SJ8 Ekran i dyfishtë

Formati i fotos

JPG

Modaliteti i videos

Mënyra normale
Shtyrje kohe
Video e ngadaltë
Video+foto
Modaliteti i makinës
Loop video
Zbulimi i lëvizjes

Rezolucioni i fotografisë

16MP, 14MP, 12MP, 10MP, 8MP, 5MP, 3MP

Regjistrimi standard

4K 30 FPS
2K 30 FPS
1080P 60/30 FPS
720P 120/60 FPS

Modaliteti i fotografisë

Qitje e vetme
Qitje me intervale
Ekspozimi i gjatë

Formati i videos

MP4

Stabilizimi

/

Ekrani i pasmë

Ekran me prekje 2,33 inç

Ekrani i përparmë

1.3"

Kodimi i videos

H.264/H.265

Kompensimi i ekspozimit

'+-2,0 ~ +-0,3

FOV

140.5° me korrigjim të shtrembërimit

Balanci i bardhe

Auto/Drita e ditës/Me re/Tungsten/Fluoreshente

Telekomandë

Shitet ndaras

Lloji i Baterisë

Li-jon

Kapaciteti

1200 mAh

Tensioni

3.8v

Energjisë

4.56 Wh

Jetëgjatësia e baterisë

80 minuta për regjistrim në 4K/30fps

Mikrofoni i jashtëm

Lloji-C (Shitet veçmas)

Altoparlant i integruar

x 1

Mikrofoni i integruar

x 1

Porta USB

Lloji-C

Aplikacioni

ZONA SJCAM

I papërshkueshëm nga uji

30m i papërshkueshëm nga uji me kuti

Dimensionet

62,5 x 41 x 28,8 mm

Pesha

80 g