Kamerat më të mira të veprimit për kamping dhe ecje

Camp & Hike

Lentet e dyfishta SJ20

Lentet e dyfishta SJ20

· Lente të dedikuara për ditën dhe natën me rezolucion 4K
· Pamja më e mirë e natës – f/1.3 me hapje super të madhe
· Ekrani kryesor me prekje 2.29" me ekranin e përparmë 1.3".
· Stabilizimi i xhiroskopit me 6 boshte
· 16ft i papërshkueshëm nga uji me kornizë mbrojtëse
· Transmetim i drejtpërdrejtë

Selfie Stick

Pavarësisht nëse jeni duke kapur peizazhe piktoreske, portrete në grup, aventura udhëtimi ose kënde krijuese, ky shkop selfie zgjeron potencialin tuaj fotografik, duke ju mundësuar të eksploroni këndvështrime të ndryshme pa mundim.

Rrip gjoksi
Rrip gjoksi

Rrip gjoksi

Pavarësisht nëse jeni duke bërë ski në shpatet, duke ecur me biçikletë malore nëpër shtigje të thyera ose duke marrë pjesë në ndonjë aktivitet me intensitet të lartë, rripi i gjoksit siguron që kamera juaj të qëndrojë në vend, duke ju dhënë lirinë për t'u fokusuar në aventurën tuaj.

A50
A50

A50

· Video 4K/30fps, 2K/30fps, 1080P/60fps dhe foto deri në 20MP
· Shikimi i fundit i natës LED dhe infra të kuqe
· FOV 135° super e gjerë me korrigjim të shtrembërimit
· Ndjekja e vendndodhjes GPS
· IP65 kundër pluhurit dhe avionëve të ujit
· Ekran me prekje 2.0 inç
· Kohëzgjatja deri në 6 orë
· Regjistrimi i qarkut, regjistrimi paraprak, kalimi i kohës, modaliteti i makinës, etj.

Bateri e rikarikueshme

Bateri e rikarikueshme

E krijuar posaçërisht për entuziastët e aksionit që kërkojnë energji të besueshme dhe afatgjatë, kjo bateri e ringarkueshme siguron që kamera juaj e veprimit SJCAM të qëndrojë e ndezur gjatë gjithë udhëtimit.

SJ5000X Elite

SJ5000X Elite

· Video 4K dhe foto 12MP
· Ekran me prekje 2.0 inç
· Stabilizimi i xhiroskopit me 3 boshte
· FOV 170° ultra e gjerë me korrigjim të shtrembërimit
· Zbulimi i lëvizjes, video të ngadalta, etj.