Kamera veprimi i papërshkueshëm nga uji C200 Pro

C200 Pro

Mini-kamera veprimi më e vogël dhe më e zgjuar

Videokamerë 4K/30fps

4K / 30 fps

135° kënd ultra i gjerë

Kënd ultra i gjerë

Foto 20 MP

20 MP

gjashtë-bosht-xhiro-anti-dridhje

Gyro Anti Shake me Gjashtë Boshte

Kompresim pa humbje

Kompresim pa humbje

HDR

HDR

Bateri 1200 mAh

Bateri 1200 mAh

Ekran me prekje 1.3''

Ekran me prekje 1.3″

2.4 GHz / 5 GHz

2.4 GHz / 5 GHz

para-regjistrimi

Para-regjistrimi

30M Rezistencë ndaj ujit

Trupi 5M i papërshkueshëm nga uji, 30M i papërshkueshëm nga uji me kasë

Telekomandë

Telekomandë

Video 4K 30 FPS Ultra HD

Kamera e veprimit C200 Pro ka një sensor të integruar Sony. Rezolucioni 4K/30FPS Ultra HD e bën cilësinë e figurës më dhe realiste, sikur të ishit aty.

Video 4K 30 FPS Ultra HD

20 MP Fotografitë

Fotografitë 20 milion piksel i bëjnë detajet aq të qarta sa mund t'i shohë syri.

Fotografitë 20 MP
Fotot e kamerës 20 MP

Super anti-dridhje për të stabilizuar lmagën

C200 Pro përmban teknologjinë kundër tundjes Six-Axis Gyro dhe një algoritëm inteligjent të kompensimit të lëkundjeve që korrigjon për zhvendosjen dhe lëkundjen, duke lejuar shkrepje të qetë dhe të lëngshme për të kapur detaje më emocionuese të lëvizjes.

HDR

Korrigjon automatikisht humbjen e detajeve të shkëlqimit për shkak të dallimeve në hije. Nuk ekspozohet shumë në ndriçim të fortë, me më shumë informacion në zonat e errëta.

Modaliteti i videos HDR për sportet e aksionit

30 metra i papërshkueshëm nga uji i klasës profesionale me një rast

Është e pajisur me një kasë të veçantë të papërshkueshme nga uji që mund të arrijë nivelin e papërshkueshëm nga uji IP68 për zhytje. Është gjithashtu rezistent ndaj rënies, rezistent ndaj pluhurit dhe goditjeve, duke ju lejuar të zhyteni, të ecni, të shfletoni, të skijoni dhe të ngasni pa shqetësime.

30 metra i papërshkueshëm nga uji me kasë

5 metra i papërshkueshëm nga uji Pa rast

I papërshkueshëm nga uji deri në 5 metra pa kasë të papërshkueshme nga uji. Ju mund të shijoni të shtënat me sporte ujore si surfing, snorkeling dhe parqe ujore.

Trupi 5 metra i papërshkueshëm nga uji pa kasë
135° FOV Këndi ultra i gjerë

135° FOV Kënd ultra i gjerë

Regjistron nga një kënd më i madh dhe një këndvështrim më i gjerë. Mund të merrni një pamje me kënd më të madh nga sa mund të imagjinoni dhe të përfshini aq sa mund të shihni aq sa mund të shohë syri.

Korrigjimi i deformimit, Algoritme inteligjente

Duke u mbështetur në algoritme inteligjente të softuerit, ai mund të korrigjojë në mënyrë efektive imazhet e syve të peshkut. Të shtënat me kënd të gjerë mund të arrijnë gjithashtu efektin mesatar vizual të syrit të njeriut.

Korrigjimi i deformimit

Ekran me prekje 1,3 inç HD

C200 Pro përmban një ekran 1,3 inç HD me ngjyra me prekje me besnikëri ngjyrash. Mund të zotëroni efektet e shkrepjes së qartë, të qetë dhe realiste në çdo kohë.

Ekran me ngjyra 1.3" HD me prekje

Njohja e fytyrës Al, foto inteligjente

Ajo miraton teknologjinë inteligjente të njohjes së fytyrës. Kur një fytyrë sipër shfaqet në ekran, kamera mund të realizojë fotografimin automatikisht në modalitetin e gatishmërisë, në mënyrë që të shijoni momentin e mbledhjes me miqtë tuaj.

Njohja e fytyrës
Wi-Fi me modalitet të dyfishtë 5.0/2.4 GHz

Wi-Fi me modalitet të dyfishtë 5.0/2.4 GHz

Kamera lidhet me APP-në e celularit, duke e bërë të lehtë kontrollin e ekranit të shkrepjes në kohë reale. Mund ta modifikoni materialin e xhirimit në çdo kohë dhe kudo dhe ta ndani me një klikim.

Kontrolli i aplikacionit, mbështetja e telekomandës

E pajisur me një telekomandë ore me rrip dore, mund të kontrollojë nga distanca kamerën e veprimit. Katër butonat kontrollojnë përkatësisht regjistrimin, shkrepjen, wifi dhe ndërprerësin e kamerës. Kur nuk jeni i përshtatshëm për të kontrolluar butonin e kamerës ose APP-në celulare, butoni i orës do t'ju ndihmojë të përfundoni regjistrimin dhe shkrepjen.

Kontrolli i aplikacionit, mbështetja e telekomandës

Xhirimi i ngadalësuar

Rijetoni momente të mrekullueshme

C200 Pro mbështet fotografimin 120 FPS dhe mund të ngadalësohet në shpejtësinë 8x. Momente të bukura për t'i shijuar ngadalë.

Xhirimi i ngadalësuar
Shtyrje kohe

Shtyrje kohe

Kapni momente të mrekullueshme

Kapni rrjedhën e kohës dhe shpërndani bukurinë në një moment të vetëm. Edhe kur xhironi natën, cilësia e imazhit nuk është më pak mbresëlënëse.

Para-regjistrimi

Nuk mund ta humbisni!

Ruani paraprakisht videot me një gjatësi të caktuar që të mos humbisni asnjë moment.

Para-regjistrimi

Specifikimet

Regjistrimi standard

4K (3840*2160) 30 fps
2K (2560*1440) 60/30 fps
1080P(1920*1080) 120/60/30fps
720P (1280*720) 120/60/30 fps

Rezolucioni i fotografisë

20M(5888*3312), 16M(5376*3024), 14M(5008*2816), 12M(4640*2608), 10M(4320*2432), 8M(3840*2160)

Modaliteti i videos

Mënyra normale
Shtyrje kohe
Video e ngadaltë
Video+foto
Modaliteti i makinës
Loop video

Modaliteti i fotografisë

Qitje e vetme
Qitje me intervale
Të shtënat e vazhdueshme
Të shtënat me vonesë
Njohja e fytyrës

Stabilizimi

Xhiroskop me 6 boshte

Zmadhimi dixhital

/

FOV

135º me korrigjim të shtrembërimit

Kompensimi i ekspozimit

“+2,0 ~ -2,0

Balanci i bardhe

Auto/Drita e ditës/Me re/Tungsten/
Modaliteti fluoreshent/Nën ujë

Formati i videos

MP4

Kodimi i videos

H.264/H.265

Formati i fotos

JPG

Mikrofoni i integruar

x 2

Mikrofoni i jashtëm

Shitet ndaras

Altoparlant i integruar

x 1

Ekrani i pasmë

Kontrolli me prekje 1,3 inç

I papërshkueshëm nga uji

30 m i papërshkueshëm nga uji me kasë

Aplikacioni

ZONA SJCAM

WiFi

2.4/5 GHz

Telekomanda

Shitet ndaras

Porta USB

Lloji-C

Bateria Kapaciteti

1200 mAh

Energjisë

/

Tensioni

5V 2A

Jetëgjatësia e baterisë

70 minuta për regjistrim në 4K / 30 fps

Dimensionet

68 x 34 x 26.5 mm

Pesha

78 g