Kamera e veprimit me ekran të dyfishtë SJ6 Pro
Rezolucioni i lartë 4K/60 FPS

4K/60 FPS

24 MP

24 MP

Dizajn i dyfishtë i ekranit

Dizajn i dyfishtë i ekranit

Stabilizues xhiroskopi me gjashtë boshte

Stabilizues xhiroskopi me gjashtë boshte

Vizioni natën nga drita e yjeve

Vizioni natën nga drita e yjeve

Më shumë mënyra fotografish

Më shumë mënyra fotografish

Kënd ultra i gjerë

Kënd ultra i gjerë

Mbështet telekomandën

Mbështet telekomandën

30m i papërshkueshëm nga uji me kuti

30m i papërshkueshëm nga uji me kuti

Super mikrofon

Super mikrofon

Dizajn i dyfishtë i ekranit

me pamje te bukur,
si para ashtu edhe mbrapa

Ekrani i ndjeshëm me prekje e bën të lehtë për ju që të punoni si një celular. Pika kryesore është se ju mund të shfletoni video dhe foto në kohë reale.

Dizajn i dyfishtë i ekranit, ekran i madh me prekje
Ekrani i përparmë 1.3".

Tregoni besimin tuaj

Ekrani i përparmë 1,3 inç ju lejon të bëni më shumë selfie sipas dëshirës dhe ofrohen fotografi më kreative.

4K/6 OFPS Video

Qartësia dhe rrjedhshmëria,
Unë i dua të gjitha

Përmirësimi i ri i procesorit, regjistron video 4K me 60 korniza për sekondë dhe korniza të qarta pa asnjë konfuzion.

Kamera për regjistrim video 4K/60 FPS
Fotografitë 24 MP

24 MP Fotografitë

Detajet Përcaktoni
Sukses apo Dështim

Rritni qartësinë e fotove me dy herë dhe është në rregull të zmadhoni dhe shkrepni.

Për të parë qartë, por edhe për të
Shiko me shume

Këndi super i gjerë ju ndihmon të merrni atë që shihni dhe të mos humbisni kurrë asnjë kënd të mrekullueshëm. Algoritmi Al mund të korrigjojë në mënyrë inteligjente shtrembërimin e figurës të shkaktuar nga kënde të gjera, duke e bërë bukurinë më natyrale.

Kënd super i gjerë

Pse të kënaqeni me vrapimin dhe çiklizmin?

Stabilizuesi optik i xhiroskopit me gjashtë boshte përmirëson shumë stabilitetin e imazhit. Edhe kur regjistroni gjatë drejtimit, mund të merrni video të qëndrueshme dhe të qartë. Çiklizmi malor dhe skijimi në shpat të pjerrëta nuk janë më sfida.

6-Gyro Stabilizimi i Aksit
Ngadalësoni
Deri në 120 korniza video ultra të qetë

Xhirimi i ngadalësuar

Ngadalësimi mund të jetë shumë i qetë

Deri në 120 korniza video ultra të qetë mund të mbështesin lëvizje të ngadalta 4x. Ju mund të ndjeni lëvizjen midis shpejtësisë dhe ngadalësisë.

Kamera veprimi SJ6 pro

Ndjeni kalimin e kohës

Modaliteti i kalimit të kohës përshpejton orët e regjistrimit në një minutë ose më pak, duke shfaqur skena të fshehura që syri nuk mund t'i shohë.

Modaliteti i kalimit të kohës
Vizioni natën nga drita e yjeve

Starlight Night Vision

Vetëm gjatë ditës?
Jo!

Ka një lente të re me një hapje të madhe dhe performancë më të fortë të shkrepjes me dritë të dobët. Mund të kapë imazhe të qarta gjatë natës, si sytë e një bufi.

Super Mikrofoni

Më mirë për të parë dhe dëgjuar, ne e bëmë atë

Elementi i përmirësuar i super mikrofonit bën një hap cilësor në cilësinë e radios. Dhe teknologjia inteligjente e reduktimit të zhurmës SJCAM redukton shumë ndërhyrjen e zhurmës dhe rikthen tingullin origjinal.

Super mikrofon

Nuk jeni të kënaqur?

Nuk ka rëndësi. Me mikrofonin e jashtëm special SJCAM, radioja është më e fortë. Zhurma e erës është më e ulët, duke e bërë zërin tuaj të bërtasë!

Mikrofon i jashtëm special SJCAM

Zhytje, mos kini frikë

Me kutinë e papërshkueshme nga uji, ju mund të zhyteni deri në 30 metra pa u shqetësuar për dëmtimin e ujit. Surfing dhe noti janë një copë tortë.

30m i papërshkueshëm nga uji me kuti
Lëreni kamerën tuaj të ndërveprojë me telefonin tuaj inteligjent

Dëshira e parezistueshme për të ndarë?

Lëreni kamerën tuaj të ndërveprojë me smartfonin tuaj! Thjesht lidhni telefonin tuaj nëpërmjet WiFi. Mund të vendosni parametrat e kamerës, të kontrolloni fotografimin dhe regjistrimin e videos në aplikacionin SJCAM Zone. Më pas shkarkoni shpejt veprat tuaja në celularin tuaj për të ndarë gëzimin tuaj me botën.

telefon inteligjent

Shkarkoni SJCAM Zone tani. Le të modifikojmë video dhe foto së bashku dhe të ndajmë vepra të shkëlqyera me miliona fansa të SJCAM në mbarë botën.

Qëndrueshmëri tepër e gjatë

Jeni të shqetësuar për mbarimin e baterive?

Kamera mund të regjistrojë video 4K për më shumë se 2 orë për shkak të baterisë së madhe dhe procesorit efikas. Ndërfaqja e përmirësuar tip-C e bën karikimin dhe aksesorët e jashtëm më të përshtatshëm. Edhe performanca edhe qëndrueshmëria, ia dolëm!

Bateri e madhe 1000 mAh
Bateri e madhe 1000 mAh

Ende i shqetësuar?

Shikoni, bateria është e zëvendësueshme. Duke përdorur karikuesin special SJCAM, mund të ngarkoni dy bateritë tuaja rezervë njëkohësisht. Kur kamera është jashtë funksionit, mund ta zëvendësoni në çdo kohë për t'i thënë lamtumirë ankthit të energjisë.

Aksesore te ndryshme

Më shumë argëtim se një smartphone

Të ndryshme aksesorë e bëjnë kamerën më të gjithanshme, gjë që është më e lehtë se përdorimi i një telefoni celular. Mund ta instaloni kudo, pavarësisht nëse është një helmetë, timon, makinë ose skateboard.

Aksesorë të ndryshëm kamerash aksioni
modaliteti i makinës

Eksploroni më shumë…..

Jo vetëm një kamera veprimi

Kur e lidhni kompjuterin përmes kabllit USB, ai do të kthehet në një kamerë në internet. Mund ta përdorni për konferenca në rrjet dhe mësimdhënie në distancë. Rrotulloni ekranin 180 dhe aktivizoni modalitetin e makinës nëse e keni instaluar në makinë. Do të jetë një aparat fotografik i mrekullueshëm me vizion super natën.

Do të shndërrohet në një kamerë në internet

Specifikimet

Model

SJ6 PRO

Formati i fotos

JPG

Formati i videos

MP4/MOV

Rezolucioni i fotografisë

24MP, 20MP, 16MP, 12MP, 8MP, 5MP

Rezolucioni i videos

4K 60/30 FPS
2,7K 60/30 FPS
1080P 120/60/30 FPS
720P 120/60/30 FPS

Frekuenca

50 Hz | 60 Hz

Ekran (i dyfishtë)

Ekran LCD me prekje 2,0″ / Ekran LCD 1,3″

Lidhjet e të dhënave

Lloji-C | Wi-Fi

FOV

165° me korrigjim të shtrembërimit

Fuqia

5V 2A

Telekomandë

Mbështetje

Kapaciteti i baterisë

1000 mAh i lëvizshëm

Mikrofoni i jashtëm

Shitet ndaras

Wi-Fi

2.4 GHz

Modaliteti i fotografisë

Qitje e vetme
Të shtënat e vazhdueshme
Të shtënat me kohë
Qitje e shpejtë
Qitje me intervale

USB Port

Lloji-C

Korrigjimi i deformimit

Mbështetje

Stabilizimi

Stabilizues i xhiroskopit me gjashtë boshte

Zbulimi i lëvizjes

Mbështetje

Jetëgjatësia e baterisë

80 minuta (Wifi i ndezur) - 110 minuta (wifi i fikur)

Mbështetje gjuhësore

Anglisht/Frëngjisht/Gjermanisht/Spanjisht/Ltalisht/Portugeze/Kineze e thjeshtuar/Japonisht/Kineze tradicionale/Rusisht/Polakisht/Çekisht/Hungarisht/Turqisht

Magazinimi

Kartë Micro SD, mbështetje 32 GB, 64 GB, 128 GB

Aplikacioni

ZONA SJCAM

Telekomanda

Shitet ndaras

Dimensionet

60 x 41 x 30 mm

Pesha

82,7 g