SJ10 Pro me ekran të dyfishtë

Kamera e veprimit me buxhet të fundit

Ekran i dyfishtë 2.33"+1.3".

2.33″+1.3″
Ekran i dyfishtë

Rezolucioni i videos 4K/60 FPS

Rezolucioni i videos 4K/60 FPS

Trupi 5 metra i papërshkueshëm nga uji

Trupi 5 metra i papërshkueshëm nga uji

Stabilizues xhiroskopi me gjashtë boshte

Gjashtë-bosht
Stabilizues i xhiroskopit

Këndi i gjerë 170° FOV më i madh

Këndi i gjerë 170° FOV më i madh

Telekomandë 10 metra

Telekomandë 10 metra

Transmetim direkt

Transmetim direkt

Bateria 1300 mAh me kapacitet të madh

Bateri 1300 mAh
Kapacitet i madh

Transmetim më i shpejtë 5G Wi-Fi

5G Wi-Fi
Transmetim më i shpejtë

Shikoni paraprakisht dhe modifikoni videon/fotografinë e APP-së

Shikoni paraprakisht dhe modifikoni videon/fotografinë e APP-së

Shtyrje kohe

Shtyrje kohe

8x Lëvizje e ngadaltë

8x Lëvizje e ngadaltë

Selfie, kamera juaj e vërtetë live

Përmirësoni kamerën SJ10 Pro në ekranin e përparmë dhe zhbllokoni më shumë metoda luajtjeje.

Pavarësisht nëse është vetë-xhirim ose transmetim i drejtpërdrejtë, 1.3”
Ekrani i madh i përparmë mund t'ju lejojë të gjeni më shumë besim përpara kamerës.

Ekran i madh ballor 1.3''

I përshtatshëm, kontroll si një celular

E pajisur me një ekran të madh me prekje 2,33 inç, vizioni është më i gjerë dhe prekja është zero vonesë.

Nëse jeni mësuar me telefonat inteligjentë, duhet të adhuroni edhe SJ10 Pro.

Ekran i madh me prekje 2.33".

Për të qenë të qartë, por edhe më të butë

E pajisur me procesor Anba dhe sensor Sony, që regjistron deri në 60 FPS rezolucion origjinal 4K.

Shpejtësia e lartë e biteve ndihmon për të regjistruar më shumë detaje, ju ndihmon të shihni më larg dhe më qartë.

Rezolucioni origjinal 4K 60 FPS, kamera fotografike HD
170° kënd super i gjerë

Kënd super i gjerë 170°, mbështet korrigjimin e shtrembërimit

Pse të mos testoni ngjyrën?

SJ10 Pro Dual Screen ka mënyra të ndryshme ngjyrash, duke lejuar ndërrimin e lehtë të ngjyrave dhe duke shtuar menjëherë gjallëri në skenat e shurdhër.

mënyra të shumta ngjyrash

Kapaku i lenteve të zëvendësueshëm, si thua të shtosh një filtër?

Kapaku i këmbyeshëm i lenteve të SJ10 Pro mbështet një sërë filtrash për të marrë efekte të pasura me ngjyra.

një shumëllojshmëri filtrash për të marrë efekte të pasura me ngjyra

Shijoni jetën e natës me ju

Kamera ka një hapje të gjerë F2.8. Kjo e lejon atë të regjistrojë video të qarta në netët me dritë të ulët. Mund ta përdorni për të kapur drita dhe hije të bukura.

kamera e shikimit të natës

Shumë e qëndrueshme, pothuajse si gjimbajtë

Ka një stabilizues të integruar të xhiros me 6 boshte dhe përdor algoritmin inteligjent dinamik 2.7 për të reduktuar turbullimin e shkaktuar nga fotografia.

Qiell ose nën ujë, nuk ka problem

Mund ta pajisni me dronë për të regjistruar skena në lartësi të madhe. Gjithashtu mund të zhytet lirshëm në ujë të thellë 5 metra pa asnjë pajisje të papërshkueshme nga uji. Mos u shqetësoni, është 5 m i papërshkueshëm nga uji.

Kamera e papërshkueshme nga uji me trup 5 m

Dëshironi të zhyteni më thellë?

Me kasë të papërshkueshme nga uji SJ10, mund të arrijë hidroizolim nën ujë deri në 30 metra thellësi.

30m i papërshkueshëm nga uji me kuti

Shkarkoni më shpejt, mos prisni më

Me Wi-Fi me modalitet të dyfishtë, Wi-Fi 5 GHz është 4 herë më i shpejtë se Wi-Fi 2,4 GHz. Mund të shkarkojë një video 100 milion në më pak se 10 sekonda, duke ju dhënë më shumë kohë për të kapur momente të lumtura!

Wi-Fi me modalitet të dyfishtë 2,4 GHz/5 GHz

Shikoni dhe modifikoni, mjafton një aplikacion

Aplikacioni SJCAM Zone lejon shfletimin, shkarkimin e videove nëpërmjet Wi-Fi dhe gjithashtu ofron veçori profesionale të redaktimit të videove/fotove. Mund ta ndani edhe me komunitetin SJCAM me një klikim për të ndarë emocionin me më shumë njerëz.

Zona SJCAM

Për të ndarë, në çdo kohë, kudo

Ndaloni hapat tradicionalë të shkarkimit, transferimit dhe ndarjes. Lidhni kamerën me platformat e transmetimit të drejtpërdrejtë, ndani atë që shihni në internet dhe ndërveproni lehtësisht me audiencën tuaj.

transmetim direkt

Nuk ka zë të mjaftueshëm? Më mirë të lidhni një mikrofon

Ekrani i dyfishtë SJ10 Pro, i pajisur me një mikrofon të jashtëm, mund të kapë tinguj të largët dhe të qetë. Për më tepër, siguron që nuk do të humbisni asgjë që shihni ose dëgjoni.

mikrofon i jashtëm
video me kalim kohe

Dritë dhe hije që kalon me një ritëm të shpejtë

Keni provuar të luani një video 100 herë? Provoni videon time-lapse, do të shihni se sa e mrekullueshme udhëtojnë drita dhe hija nëpër kohë.

Ngadalësoni, le të përqendrohemi së bashku

SJ10 Pro Dual Screen mbështet lëvizjen e ngadaltë deri në 8x, fokusimi i momenteve të mrekullueshme nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Bota e ngadalësuar është më interesante se filmi.

xhirimi i ngadalësuar
Dirigjuesi

Ku duhet ta vendos kamerën?

Mund të përdorni telekomandën për të kontrolluar videon dhe foton e kamerës, edhe nga larg ose kur është e fshehur. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për vendosjen e kamerës larg jush. Nga rruga, ju mund ta mbani telekomandën në dorën tuaj ashtu si një orë.

E nxehtë? E pamundur

Trupi përbëhet nga metal i fortë dhe i qëndrueshëm. Metali gjithashtu përcjell mirë nxehtësinë, duke e ndihmuar pajisjen të qëndrojë e ftohtë dhe në gjendje të mirë.

e fortë dhe e qëndrueshme
I zbatueshëm për një sërë skenash të xhirimit

Luaj si të duash!

Trupi mini me dizajnin më të fundit të pamjes mund të aplikohet në më shumë skena. Qoftë një takim biznesi apo një mësim live, qoftë sporte ekstreme apo udhëtime, ai mund të jetë shoqëruesi juaj i përditshëm.

Parametrat e ekranit të dyfishtë SJ10 Pro

ModelSJ10 Pro me ekran të dyfishtëRezolucioni i imazhit20M, 16M, 12M
10M, 8M, 8M
5 milion, 3 milion, 2 milion
APPZONA SJCAMStabilizimiXhiroskop me 6 boshte
Sensori i imazhitSONYIMX377Formati i ruajtjesKartë Micro SD, mbështetje 32 GB, 64 GB, 128 GB
Ekran (i dyfishtë)Ekran LCD me prekje 2,33 inç / Ekran LCD 1,3 inçFrekuenca50 Hz | 60 Hz
FOV170°HD kënd i gjerëLidhjetLLOJI-C
GjuheAnglisht / Kineze e thjeshtuar / Kineze tradicionale /
Frëngjisht / Gjermanisht / Spanjisht / Italisht / Portugeze /
Japoneze / Ruse / Polake / Çeke / Sllovene /
hungareze / daneze / holandeze / turke / finlandeze / romake
Furnizimi me energji elektrike5V2A
Formati i videosMP4Bateria1300 mAh i ndashem
Rezolucioni i videos4K 60/50/30/25/24 FPS
2,7K 60/50/30/25/24 FPS
1440P 60/50/30/25/24 FPS
1080P 120/60/50/30/25/24 FPS
1080P UItra 60/30 FPS
720P 240 FPS
Autonomia e baterisë80 minuta për 4K/30fps
FormatiH.264/H.265Koha e karikimit3 ore
format lmageJPGWI-FI2.4G/5G
Matjet64,45 X 44,5 X 30,6 mmSistem operativWindows7.8X/OS X ®version 10.8 ose i avancuar
Pesha112,5 g