SJCAM-Body-Camera-A20-Poster-2

Kamera e trupit A20

E vogël, e zgjuar, 4K!

Ekran me prekje 2,33".

Ekran me prekje 2,33″

Video 4K

Video 4K

Sensor Sony

Sensor Sony

Fotografitë 16 MP

Fotografitë 16 MP

Ndriçimi LED

Ndriçimi LED

Shtyrje kohe

Shtyrje kohe

Video e ngadaltë

Video e ngadaltë

IP65

IP65

Bateri e zevendesueshme

Bateri e zevendesueshme

Regjistrimi paraprak

Regjistrimi paraprak

9:16 Ekran vertikal

9:16 Ekran vertikal

Qitje me intervale

Qitje me intervale

Modaliteti i makinës

Modaliteti i makinës

Qitje e vazhdueshme

Qitje e vazhdueshme

Zbulimi i lëvizjes

Zbulimi i lëvizjes

Video 4K dhe fotografi 16MP

Rezolucioni 4K HD tregon më shumë detaje dhe skena në mënyrë të qartë, pavarësisht nëse është ditë apo natë, në vende të ndritshme ose me ndriçim të dobët.

Jetë shumë e gjatë me bateri të zëvendësueshme

Jetëgjatësia tepër e gjatë e baterisë redukton kohën dhe telashet e karikimit të shpeshtë ose zëvendësimit të baterisë. Ju gjithashtu mund të zëvendësoni bateritë rezervë sipas nevojës.

Dritë LED

E pajisur me një dritë LED, kamera e trupit A20 mund të përdoret edhe në errësirë.

Dritë LED, kamera trupi për civilët

Ekran me prekje 2,33″

Ekrani 2,33 inç ju lejon të shihni dhe përdorni më qartë veçoritë dhe përmbajtjen e pajisjes suaj të zbatimit të ligjit. Mund të shihni më shumë kur shikoni video, shikoni foto ose përdorni menynë në ekran.

Kontrolli i aplikacionit

Me aplikacionin SJCAM Zone, mund të kontrolloni cilësimet e kamerës tuaj dhe të shikoni, shkarkoni, modifikoni dhe ndani punën tuaj në çast.

IP65 I papërshkueshëm nga uji

Hidroizolimi i vlerësuar me IP65 do të thotë që kamera e trupit mund të përballojë në mënyrë efektive shiun dhe pikat e ujit. Ai qëndron i thatë dhe shmang dëmtimet nga shiu ose kushtet e lagësht, duke mbrojtur qarkun e tij të brendshëm dhe komponentët.

Mbështetje për telekomandën

Me telekomandën SJCAM Wearable, nuk ka nevojë të keni kontakt të drejtpërdrejtë me kamerën e trupit. Ju mund të kontrolloni funksionet e Instrumentit të Zbatimit përmes butonave në telekomandë.

Shitet mbeshtetje per telekomandim,kamera e trupit
Type-C, kamera më e mirë e trupit për civilët

Lloji-C

A20 përdor një ndërfaqe Type-C për shpejtësi të shpejtë transferimi. Ai lejon transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë, gjë që përmirëson efikasitetin e përpunimit.

Xhirimi i ngadalësuar

Veçoria e lëvizjes së ngadaltë e bën videon të luajë më ngadalë, në mënyrë që të mund të shihni dhe studioni më mirë çdo detaj.

Modaliteti i makinës

Ju mund të montoni A20 në makinë duke përdorur filxhanin e thithjes së makinës për të regjistruar udhëtimin tuaj të mrekullueshëm me makinë.

Kartë memorie 128 GB

Me 128 GB memorie, do të keni mjaft hapësirë për të ruajtur të gjitha videot që regjistroni.

Kartë memorie 128 GB

Specifikimet

Model

A20

Formati i fotos

JPG

Modaliteti i videos

Mënyra normale
Regjistrimi në qark
Zbulimi i lëvizjes
Shtyrje kohe
Video+Foto
Modaliteti i makinës
Regjistrim i shpejtë
Regjistrim i ngadalshëm
E regjistruar paraprakisht

Rezolucioni i fotografisë

16MP, 12MP, 10MP, 8MP, 5MP, 3MP, VGA

Regjistrimi standard

4K 24 FPS
2P 30 FPS 
1080P 60/30 FPS
720P 120/60/30 FPS 
VGA 240 FPS

Modaliteti i fotografisë

Qitje e vetme
Të shtënat e vazhdueshme
Qitje e shpejtë
Qitje me intervale

Formati i videos

MP4

Vizioni i Natës

LED

Kodimi i videos

H.264

Kompensimi i ekspozimit

'+-2,0 ~ +-0,3

FOV

120°

Ekrani

Ekran me prekje 2,33 inç

Stabilizimi

EIS

Balanci i bardhe

Auto/Drita e ditës/Me re/Tungsten/Fluoreshente/Nën ujë

Telekomandë

Shitet ndaras

Lloji i Baterisë

Li-jon

Kapaciteti

2650 mAh

Tensioni

3.8 V

Energjisë

1.3A

Mikrofoni i integruar

x 1

Mikrofoni i jashtëm

Lloji-C (Shitet veçmas)

Altoparlant i integruar

x 1

Aplikacioni

ZONA SJCAM

Porta USB

Lloji-C

I papërshkueshëm nga uji

IP65

Lloji i memories

Maksimumi 128 GB micro SD