C200 Pro

Nuk mund të jetojë pa ujë.

Lentet e dyfishta SJ20

Pushtoni ditën, sundoni natën.

Krijoni kryeveprat tuaja

SJ6 Pro

Ndryshuesi i ri i lojës

SJ10 Pro me ekran të dyfishtë

Udhëheqës në çdo mënyrë.

C110 Plus

Bota juaj shumëngjyrëshe në gisht.

Ndani pjesët tuaja kryesore

Mbulimi mediatik

Në botën dinamike të kamerave të veprimit, SJCAM ka bërë një lëvizje të guximshme duke zbuluar kamerën e saj inovative të veprimit SJ20. E pajisur me një konfigurim me lente të dyfishta dhe aftësi të përparuara të shikimit gjatë natës, kjo hyrje e re është e pozicionuar mirë për të sfiduar epërsinë e serisë GoPro.

Kamera e veprimit SJCAM C300 është një zgjedhje e gjithanshme dhe e besueshme për të kapur aventurat tuaja. Me ndërtimin e tij të papërshkueshëm nga uji dhe të qëndrueshëm, ai mund të përballojë edhe kushtet më ekstreme. Rezolucioni i imazhit dhe videove me cilësi të lartë sigurojnë që të kapni çdo detaj me një qartësi mahnitëse.

logoja e thepinoytraveler

SJ4000 WIFI është një aparat fotografik që ia vlen të blihet. Është i papërshkueshëm nga uji (deri në 30 këmbë) që e bën një zgjedhje të shkëlqyeshme për aventura ujore si surfing, snorkeling dhe rafting apo edhe zhytje falas. SJ4000 WIFI ka gjithashtu karakteristika të mahnitshme të njëjta si kamerat e tjera të shtrenjta të veprimit.

logo onmsft

SJCAM C200 është një alternativë e bukur GoPro. Dizajni është i qëndrueshëm. Cilësia e videos është gjithashtu e mirë, dhe stabilizimi dhe sensorët në bord nënkuptojnë që pamjet tuaja të veprimit do të duken të mahnitshme.

logo pocnetwork

Kjo është kamera e re e veprimit SJCAM C300 4K dhe vjen me disa veçori të mira, ndërkohë që ka edhe një stabilizim të nivelit fillestar për t'i shtuar përvojës suaj.

Logoja e AGR

Pamjet mahnitëse 4K me këtë çmim janë një plus i madh, siç është ekrani i shkëlqyer me prekje dhe navigimi pa probleme. Shumë kamera nuk arrijnë të ofrojnë në këtë fushë, por SJ8 Pro i tejkalon pritjet.

Logoja e rishikimit të veglës

Kamera e veprimit SJCAM SJ8 Pro ka një përzierje të shkëlqyer çmimesh dhe veçorish. Vjen me një çmim të ulët, por gjithsesi ka regjistrim 4K me stabilizim elektronik dhe imazhe 12 MP me zmadhim 8x.

logoja e kamerës jabber

Jashtë paketimit dhe strehimit dhe kamera në çast duket mbresëlënëse, ndjehet mirë dhe ka një peshë dhe cilësi të shkëlqyer ndërtimi.

Për nevojat tuaja të ndryshme

Mini kamera C100
C100

I vogël dhe i lëvizshëm

Kamera veprimi C200
C200

Rezolucioni 4K HD

Kamera e veprimit SJ10 Pro në helmetë
SJ10 Pro

2.33'' Ekran me prekje HD

Ata janë të gjithë duke përdorur kamera SJCAM

SJ20 me lente të dyfishta

Rishikim dhe test i kamerës së veprimit me lente të dyfishta SJCAM SJ20!

Kuqekuqja

Kamera e veprimit me ekran të dyfishtë C300 4K

GoPro DJI Osmo Action 3 më i vogël | Kamera e veprimit SJCAM C300 4K 2023

i ri360

një provë e kamerës së veprimit C300

SJCam 4k Video C300 Kamera veprimi me ekran të dyfishtë me prekje!

J. Williams

x