SJ10X

Regjistroni momentet fituese.

4K / 24 FPS

Riprodhoni detaje emocionuese për veprim të qetë në fotot dhe videot me rezolucion të lartë 4K.

Ekrani 2,33”. Ekrani

Ekrani i ekranit 2,33 inç ka imazhe të qarta me ngjyra natyrale dhe një ekran të plotë, duke përdorur teknologji transparente dhe ngjitëse. Ju mund ta luani atë në çdo kohë dhe kudo, dhe ju merrni atë që shihni.

Ekran me prekje 2,33''

30 metra i papërshkueshëm nga uji me kasë

Ju mund të shijoni kalërimin në shi, duke luajtur në ujë, ski, zhytje dhe sporte të tjera. Me kutinë e papërshkueshme nga uji, mund të zhyteni deri në 30 metra nën ujë. Eksploroni botën nënujore dhe regjistroni çdo moment nën ujë.

I përshtatshëm për një sërë aplikacionesh

Shtyrje kohe

Kapni trajektoren e rrjedhës së kohës, duke paraqitur ndikim të jashtëzakonshëm vizual dhe efekte artistike.

3-Stabilizimi i xhiros së boshtit

Regjistroni momentet e frymëzimit me imazhe të buta dhe të rrjedhshme në çdo kohë, kudo, pa pajisjet shtesë të stabilizimit.

160° FOV super e gjerë

Kamera e veprimit SJ10X ka një lente me kënd të gjerë. Kjo ju lejon të kapni një pamje më të gjerë. Nuk duhet ta lëvizni shumë kamerën. Kjo veçori ju lejon të kapni video emocionuese që shfaqin të gjithë skenën. Krijon një përvojë gjithëpërfshirëse për audiencën, duke i bërë ata të ndihen sikur janë pjesë e aksionit.

160° FOV super e gjerë

Xhirimi i ngadalësuar

SJ10X kap imazhe me një shpejtësi kornizash deri në 240 korniza për sekondë për një efekt mahnitës 8x të ngadaltë.

Xhirimi i ngadalësuar

Modaliteti i makinës

Ekrani i ndjeshëm me prekje e bën të lehtë për ju që të punoni si një celular. Pika kryesore është se ju mund të shfletoni video dhe foto në kohë reale.

Modaliteti i makinës
Webkamera

Webkamera

Përballoni lehtësisht edukimin, mësimin, konferencat dhe skenarët e tjerë në internet.

Mbështetje për telekomandën

Mund të realizoni telekomandimin e kamerës duke përdorur byzylykun e telekomandës SJCAM.

Mbështetje për telekomandën

Mënyra të shumta për të luajtur

Mund të përdorni kamerën SJ10X me aksesorë të ndryshëm për shkrepje. Këta aksesorë përfshijnë shkopinj selfie, trekëmbëshe, rripa gjoksi, rripa koke, rripa dore, kuti rezistente ndaj ujit, filtra lente dhe më shumë.

Mënyra të shumta për të luajtur