Kamerat më të mira të veprimit për ski dhe dëborë

Ski & Snowboard

SJ11 Aktiv

SJ11 Aktiv

· Ekrani kryesor me prekje 2,33″ me ekranin e përparmë 1,3″
· Video 4K dhe foto 20MP
· 16ft i papërshkueshëm nga uji
· Stabilizimi i xhiroskopit me 6 boshte
· FOV 154° super e gjerë me korrigjim të shtrembërimit
· Transmetim i drejtpërdrejtë

Rrip dore 360°

Rrip dore 360°

Lëshoni kreativitetin tuaj dhe kapni çdo kënd të veprimit me rripin e dorës SJCAM 360° për kamerën e veprimit. Ky aksesor novator është krijuar për aventurierët që dëshirojnë shkathtësi dhe perspektiva dinamike, duke ofruar një mënyrë të sigurt dhe pa duar për të montuar kamerën tuaj të veprimit duke lejuar lëvizje të pakufizuar.

Selfie Stick me telekomandë
skiator
E përkryer për të kapur selfie solo

Selfie Stick me telekomandë

E përkryer për shkrepjen e selfieve të vetme, fotove në grup, kujtimeve të udhëtimit ose këndeve krijuese, ky shkop selfie me telekomandë të integruar përmirëson mundësitë tuaja të fotografimit, duke e bërë atë një aksesor thelbësor për çdo rast.

Rrip koke

Rrip koke

I projektuar për rehati, rripi i kokës SJCAM është bërë me materiale të buta, që marrin frymë që nuk do të shkaktojnë shqetësim ose acarim, edhe gjatë përdorimit të zgjatur. Dizajni i tij i lehtë shton rehatinë e përgjithshme, duke siguruar që ju mund ta mbani atë për orë të tëra pa u ndier i rënduar.

Legjenda SJ6

Legjenda SJ6

· Video 4K dhe foto 16MP
· Ekrani kryesor me prekje 2.0 inç me ekran të përparmë
· Stabilizimi i xhiroskopit me 3 boshte
· FOV 166° super e gjerë me korrigjim të shtrembërimit
· Video të ngadalta, kalim kohe, etj.